Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
1°C
JUTRI
15°C
4°C
2969

VABILO DRUŠTVA MOST-SKUPINE FORTUNA ŽALEC

Skupina Fortuna, ki deluje od leta 2018 pod okriljem Društva Most Žalec, v svojo skupino vabi osebe starejše od 65 let. Skupina se srečuje v prostorih Dnevno varstvenega centra Žalec- Doma Nine Pokorn Grmovje,  enkrat tedensko (nasproti trgovine Lidl v Žalcu).

V tem času z drugimi lahko deliš svoje misli, izkušnje in tudi marsikaj zanimivega in koristnega izveš ter lepega doživiš, je odlična priložnost za širjenje mreže prijateljev, kjer se čuti pripadnost drug drugemu, gojimo medsebojno spoštovanje, zaupanje in dobre odnose, srečanja potekajo v sproščenem vzdušju in varnem okolju, kar spodbuja ustvarjalnost, dobro voljo, smeh in radovednost. V tem času pridobiš nove prijatelje, prijetno preživljanje prostega časa, (p)ostajaš aktiven, ohranjaš zdravje, nove ideje in koristne informacije za življenje.

V skupino je običajno vključenih do 10 članov in 3 voditeljice.

Vabljeni vsak torek od 16.00 do 17.30 ure. V času šolskih počitnic se skupina ne srečuje.

Voditeljice: Saša Cimerman, Maja Hotko, Suzana Kralj 

Kontakt: Špela Jovan, predsednica

mobi št.: 031 316 850, e-pošta: drustvomost.zalec@gmail.com

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi