Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
24°C
8°C
JUTRI
22°C
8°C
2560

Objavi svojo trajnostno fotografijo na Facebooku

Ste vedeli da hoja povečuje ustvarjalnost za do 60% ali, da  da kolesarji običajno izkazujejo edinstveno mešanico inteligence, velikodušnosti in "kul" faktorja?

Pridite na delo peš, s kolesom, s skirojem, javnim prevozom ali kot sopotnik v avtomobilu in objavite svoj prihod na vašem Facebook profilu ter dodajte ključnike #etmzalec, #trajnostnovsluzbo in @etmzalec. S tem se potegujte za praktične nagrade in spodbujajte trajnostno mobilnost. Če se pa prijavite v akcijo Trajnostno v službo, kjer ne rabite nič drugega, kot navesti, kolikokrat ste ali boste prišli v službo na trajnosten način, se vaše možnosti za nagrado še povečajo. 

Naredite nekaj dobrega za zdavje, okolje ali dobro voljo, povabite še sodelavca in prispevajte še k nazivu "Naj trajnostno mobilno zaposleni"

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi