Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
4°C
JUTRI
22°C
7°C
Objava JE POTEKLA dne 10. 04. 2024 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

STROJNI MEHANIK –SESTAVLJALEC - M/Ž

Rok za prijavo: 10. 04. 2024

OPIS DELOVNEGA MESTA: MONTAŽA STROJNE OPREME, PROUČITEV TEHNIČNE DOKUMENTACIJE IN NAVODIL, PREVZEM, PREGLED IN PRIPRAVA KOMPONENT IN REPROMATERIALA, PRIPRAVA NAPRAV IN ORODJA, DODELAVA POLIZDELKOV IN VARJENJE KOMPONENT, PREIZKUS TESNOSTI IN OBRATOVANJA MEHANSKIH KOMPONENT, IZPOLNJEVANJE PREDPISANIH EVIDENC IN POROČIL.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: dopoldan

Preizkusno delo: 6 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna; Tehnika, drugo

Alternativna izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Elektronika in avtomatizacija

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno;slovenski jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Zahtevano vozniško dovoljenje: B

Drugi pogoji: PODJETJE NUDI DOBRO PLAČILO TER MOŽNOSTI NAPREDOVANJA IN RAZVIJANJA POKLICNE KARIERE TUDI ZUNAJ MEJA SLOVENIJE. DELOVNI ČAS:POLNI DELOVNI ČAS: DOPOLDANSKI DELOVNIK, PRIČAKUJEMO: ZAHTEVANE DELOVNE IZKUŠNJE, 0 - 1 LETO, ZAŽELENE IZKUŠNJE S PODROČJA DELA (NI POGOJ, LAHKO KANDIDAT KI SE JE PRIPRAVLJEN PRIUČITI), TEHNIČNO NARAVNANOST, IZOBRAZBO TEHNIČNE SMERI (ZAŽELENA STROJNA SMER, MEHATRONIK,...), OSNOVNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA IN SRBSKEGA IN/ALI HRVAŠKEGA JEZIKA, KOMUNIKATIVNOST, IZNAJDLJIVOST, SAMOINICIATIVNOST, AMBICIOZNOST, SAMOSTOJNOST, NATANČNOST, PRILAGODLJIVOST, PRIPRAVLJENOST NA UČENJE, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE. PONUJAMO REDNO ZAPOSLITEV V DINAMIČNEM IN UREJENEM DELOVNEM OKOLJU, Z MOŽNOSTJO ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS, 1- IZMENSKI DELOVNIK, MAKSIMALNI STROŠKI ZA POTNE STROŠKE IN MALICO, MOŽNOST OSEBNE IN STROKOVNE RASTI, MOŽNOST BREZPLAČNEGA PARKIRANJA, ZAGOTOVLJENO IZPLAČILO REGRESA IN POSLOVNE USPEŠNOSTI, USTREZNO PLAČILO ZA USTREZNO OPRAVLJENO DELO.

Kontakt za kandidata:
TATJANA KOŠIR JANKOVIĆ
01 200 23 60
tatjana.kosir.jankovic@iproshex.com
Drenov Grič 3 A, 1360 VRHNIKA

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti

Ostalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Oglejte si tudi