Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

Znan je nov ortodont

Dosedanja koncesionarka ortodontinja Polonca Keršič, dr. dent. med., je odšla v pokoj. Ministrstvo za zdravje je sredi januarja sicer objavilo javni razpis za podelitev koncesije za opravljanje te dejavnosti in do 20. marca bi moralo poslati izbranemu koncesionarju v podpis koncesijsko pogodbo, vendar se to do sredine aprila še ni zgodilo. Pacienti, ki bi jih moral prevzeti novi koncesionar, so tako ostali brez ortodonta. Za pojasnilo smo se obrnili na Zdravstveni dom Vrhnika, kjer so postregli z dobro novico. Direktorica doma mag. Ana Remškar je pojasnila, da je bil 17. aprila vendarle izbran nov koncesionar, in sicer je za področje osrednje Slovenije koncesijo dobila Elizabeta Zaletel, dr. dent. med., spec. čeljustne in zobne ortopedije, ki je ob prijavi navedla, da bo imela ordinacijo na Vrhniki, na Stari cesti 7. Ambulanta nove koncesionarke bo začela delati predvidoma v roku dveh mesecev. V naslednji številki našega časopisa bomo objavili ordinacijski čas in kontakt ambulante.

Gašper Tominc

Oglejte si tudi