Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Se jim nasmiha prva državna liga?


ŠPORT

| |
25.03.2016      9:33
A A

Se jim nasmiha prva državna liga?


Tekmovanje v 2. Slovenski futsal ligi je končano. Člani Futsal kluba Zavas so sicer že tri kroge pred koncem zasedli drugo mesto, ki vodi v kvalifikacije za tekmovanje na najvišjem nivoju.


Deli:

Danes, ko to pišemo, je že znano, da bo nasprotnik ajdovski Kix. Po žrebu, ki je bil opravljen pred dnevi je bila za gostitelja prvega srečanja izbrana Ajdovščina. Tekma bo odigrana v soboto 2. aprila ob 16:00 v dvorani ŠC Police. V klubu bomo za vse naše zveste navijače organizirali navijaški avtobus, ki bo nedvomno poln navijačev. Povratno srečanje pa bo v domači dvorani OŠ A. M. Slomška in sicer v petek 8. aprila ob 20:00.

Uvrstitev v 1. SFL bi bil za klub, ki letos aprila praznuje šele drugo leto obstoja, nedvomno ogromen uspeh. Prav tako bi bil to velik uspeh tudi za Vrhniški kolektivni šport, ki že skoraj 50 let čaka na uspehe, ki so jih v sedemdesetih dosegli takratni košarkarji. Kljub temu, da je preskok iz druge v prvo ligo ogromen, v kar so se na nekaj prijateljskih tekmah prepričali tudi naši igralci, pa četa Gašperja Končana ni brez možnosti. Že zdaj vas vabimo na obe tekmi, da z glasnim navijanjem podprete naše fante na poti med elito.

Medtem pa naši mladeniči že igrajo končnico v tekmovanju za igralce pod 19 let. Minulo nedeljo so na prvi tekmi četrtfinala v Benediktu odpravili vrstnike iz Svete Trojice z rezultatom 6:2. Poleg naših fantov so se izkazali tudi naši zvesti navijači, ki so preglasili številčnejšo domačo publiko in ponesli črne vrage. Naši fantje so tako na dobri poti med najboljše 4 ekipe v državi, cilj pa je po lanskem naslovu podprvaka razumljivo visok. Naš naslednji nasprotnik bo zmagovalec dvoboja Velike Lašče : Tomaž.

KMN Velike Lašče : Tomaž Picerija Ozmec  1:3 (0:1)

KOMUNALA Sveta Trojica : FK Zavas  2:6 (0:2)  

KMN Sevnica : FSK Stripy   0:2 (0:1)        

FC Litija : Kebelj Frizerstvo Andrejka  3:2 (0:1)  

 

Povratna tekma četrtfinala bo v nedeljo 3. aprila ob 20:00. Naši fantje bodo zelo veseli vaše podpore zato vas vabimo da jih podprete tudi v domači dvorani.

Medtem po šolah na Vrhniki in okolici potekajo selekcioniranja oziroma izbirni treningi za naše bodoče selekcije. Trenutno so treningi v telovadnici OŠ 8 Talcev Logatec, vsak ponedeljek ob 18:30, v sredini aprila pa bomo povabili tudi na Vrhniko. Selekcioniranja so namenjena osnovnošolcem sedmega, osmega in devetega razreda. Vse dodatne informacije dobite na naši FB strani Zavas Futsal.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.06.2017
Danes ni dogodkov.
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6

Bodite prvi pri oddaji mnenja.