Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in delu Notranjske zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Članski košarkarji v gosteh zanesljivo do ......


ŠPORT

| |
24.11.2015      8:48
A A

Članski košarkarji v gosteh zanesljivo do nove pomembne zmage!Deli:

Člani so tekmo 6. kroga na željo domačih tokrat odigrali v nedeljo, 22.11. v Novi vasi proti KK Bloke. Pred začetkom tekme so bili vrhniški košarkarji v vlogi favorita, vendar so nasprotniki v preteklosti že večkrat dokazali, da so lahko zelo neugoden nasprotnik. Začeli smo z naslednjo postavo: Drašler, Kos Jan, Kos Jaka, Gostiša in Homovec. V začetek tekme smo vstopili zbrano in resno, nasprotnika smo pritisnili že na njihovi polovici, kar se je izkazalo za odlično potezo, saj smo hitro povedli in prvo četrtino dobili z rezultatom 14:27. Tudi druga četrtina se je nadaljevala po naših notah, s hitro in dinamično igro smo nadzirali potek srečanja in polčas dobili z rezultatom 31:50.

Tudi v drugem polčasu se slika na igrišču ni spremenila. Brez večjih težav smo nadzirali potek srečanja, domačim nismo dopustili, da bi se približali in imeli vse niti v svojih rokah. Ko je že vse kazalo, da bo tekma mirno izpeljana do konca, je prišlo do neljubega incidenta, saj je igralec domače ekipe brez potrebe napadel enega od sodnikov in si prislužil izključitev. Po tem dogodku se je tekma mirno nadaljevala, rezultat po zadnjem sodnikovem žvižgu pa je bil 60:93. Z zmago ekipa še naprej ostaja kot edina neporažena ekipa v 4. SKL.

Strelci za Vrhniko:

Drašler 23, Remžgar 14, Brglez in Jaka Kos 12, Petek 10, Gostiša in Homovec 8, Novak 4, Jan Kos 2, Savić, Kulenović, Koncilija.

Naslednjo tekmo bo ekipa Vrhnike odigrala doma, proti ekipi iz Kranjske Gore. Vsi vljudno vabljeni na tekmo, ki bo v soboto, 28.11. ob 20. uri v dvorani OŠ Antona Martina Slomška.

 

Izjave po tekmi:

Matic Vidic (trener): Tekmo smo odlično začeli in takoj pokazali, da smo prišli po zmago. Skozi celotno srečanje smo nadzorovali igro in povsem zasluženo zmagali. Tokrat so priložnost za igro dobili tudi nekateri, ki sicer manj igrajo in povsem korektno izpeljali stvar. Naše misli so že usmerjene v naslednjo tekmo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
POD HRUŠEVCO 33
Tel:
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.