Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Članski košarkarji pred derbijom ostajajo ......


ŠPORT

| |
08.12.2015      10:34
A A

Članski košarkarji pred derbijom ostajajo neporaženi!Deli:

Članska zasedba je tokrat odpotovala na gostovanje na Primorsko, kjer jim je nasproti stala mlada ekipa KOŠ Kopra. Tekmo so pri Vrhniki začeli: Kos Jan, Kos Jaka, Drašler, Gostiša in Homovec. Ne glede na to, da je ekipa iz Kopra v spodnjem delu lestvice, smo tekmo vzeli resno in že v prvi četrtini povedli z nekaj koši razlike. S hitrimi akcijami in uspešnimi meti iz razdalje smo po koncu 1. četrtine vodili z rezultatom 17 : 28. Tudi v drugi četrtini smo narekovali tempo igre, tako da je razlika med polčasom ostala podobna (31 : 44). Vstop v drugi polčas je bil podoben prvemu, nasprotniku nismo dovolili, da bi se približali in tako vse do konca tekme nadzorovali potek. Priložnost za igro so tako dobili vsi igralci, ki so jo tudi dobro izkoristili.

Strelci za KK Vrhniko: Savić 23, Kos Jan in Homovec 17, Koncilja 10, Gostiša 6, Kos Jaka 5, Brglez 4, Drašler 3, Petek in Kulenović 2, Novak 1.

Izjave po tekmi:

Matic Vidic (trener): Po dolgem času nam je nasproti stala mlajša ekipa od naše, kar smo s pridom izkoristili. Skozi celotno srečanje smo diktirali tempo, veliko igrali pod koš ter dobro zadevali z razdalje. Z rezultatom sem zadovoljen, vse naše misli pa so bile že takoj po tekmi usmerjene proti naslednjemu nasprotniku, Krvavcu iz Cerkelj, s katerim se bomo v soboto, 12.12. ob 18.00 pomerili za trenutno vodstvo v ligi. Vabljeni na ogled tekme!

Vljudno vabljeni vsi ljubitelji košarke na naslednjo domačo tekmo, ki bo za nas izjemno pomembna, saj igramo z ekipo iz Krvavca, ki je trenutno na 2. mestu! Tekma bo v soboto ob 18. uri v dvorani OŠ Antona Martina Slomška na Vrhniki!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
POD HRUŠEVCO 33
Tel:
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.