Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
13°C
-1°C
PET.
18°C
-1°C
9034

1. krog II. DL Zahod

V nedeljo 4.11.2018 smo se strelci udeležili 1. kroga II. državne lige zahod, v streljanju z zračno puško in pištolo. Tekmovanje je bilo v organizaciji SD Salonit Anhovo, streljali pa smo na strelišču SD Panovec v Solkanu.
V streljanju s pištolo se je najbolje uvrstil Andrej Žagar, ki je med posamezniki osvojil tretje mesto, ekipa pa četrto. V streljanju s puško, je Anja Umek zaostala le za odlično strelko iz Izole, Laro Frank, ekipno pa smo s puško osvojili prav tako četrto mesto. V prijetnem vzušju, smo v lepem sončnem vremenu, med klepetom, izmenjali nekaj izkušenj, na koncu podelili zaslužene medalje in opravili nekaj fotografij. Naslednji krog je v novembru še v Postojni.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi