Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
13°C
1°C
JUTRI
14°C
-1°C
Deli
9917

Strelski krožek 2018-2019

Strelsko društvo Vrhnika, v sodelovanju z OŠ Ivana Cankarja na Vrhniki, že okoli 30 let organizira strelski krožek za učence osnovne šole. Zanimanje za strelstvo na Vrhniki, je med otroki že vrsto let veliko. V krožek so vpisani učenci od 10 leta starosti dalje. Otroci se učijo varnega ravnanja z orožjem, koncentracije, tekmovalnosti predvsem pa sodelovanja, druženja in ekipnega duha. Tudi v letožnjem letu se je h krožku prijavilo 21 učencev, nekateri od njih tudi razmišljajo, da bi se vključili v tekmovalni sistem in se tako včlanili v klub. Seveda pa je v letošnjem letu za njih novost na strelišču, to je streljanje na elektronske tarče.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!