Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
15°C
NED.
22°C
13°C
Oceni objavo

Pripravljenost Živih ali Kako kultiviram svojega duha?

Prispevek vabil k premagovanje nižjih strasti iz ljubezni do Življenja in k temu, da vztrajate v dobrem tudi, ko se vse zdi izgubljeno.

Naj začnem z dejstvom, da Svetloba ne pozna teme, tema ve o Svetlobi vse! Nedolžen si ne more zamisliti, da bi mu kdo hotel škoditi, ker nedolžnost ni škodoželjna, škodoželjnosti ne more pričakovati, ni pripravljena nanjo, in ko jo doživi, je zanjo vedno rušilna.

Svetlobno bitje, kadar ni prevarano v nasprotno, ne more narediti ničesar, kar bi ogrozilo njega ali drugega, ker mu po danosti Življenja vlada Ljubezen. Zato smo ljudje lahek plen tatinski temi, ki ve za Nedolžnost svetlobnih bitij in pritiska nanjo v vsakem elementu sistema nadzora.

Oglejte si tudi