Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
5°C
JUTRI
10°C
4°C
Oceni objavo

Pogrebni obred je lahko tudi tak

Vsako slovo je unikatno. 
Vsak pogreb se pripravi popolnoma individualno. Za lažjo odločitev pa smo za nekatere pripravili tri osnovne pakete. Od preprostega pogrebnega slovesa (480 eur) do bogatejšega pogrebnega slovesa (1.480 eur). 
Pri tem si lahko tisti, ki si želijo slovo napraviti še bolj osebno, izberejo posebno in zadnjo priložnost - možnost, ki jo ponujamo je, da sami spustijo žaro pokojnega v grob. Vse se odvija po naših predhodnih navodilih in naši prisotnosti. 


Več podrobnosti preverite na priloženi povezavi - TUKAJ

Ne glede na preprostost pogrebnega slovesa, le-tega vedno opravimo z največjo častjo in spoštovanjem do pokojnega.

Pogrebi MONUMENTUM

www.monumentum.si

T: 041 776 436


Opravljamo pogrebe na vseh pokopališčih občine:

Vrhnika, Log - Dragomer, Brezovica, Ig, Borovnica, Cerknica, Bloke in okolica.
Oglejte si tudi