Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
2°C | 7°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 7°C
petek, 23.11.2018
4°C | 10°C
sobota, 24.11.2018
4°C | 10°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POMLADANSKA DRUŽENJA PROSTOVOLJCEV IN ......


NOVICE

| |
12.04.2017      22:01
A A

POMLADANSKA DRUŽENJA PROSTOVOLJCEV IN STANOVALCEV NAŠEGA DOMADeli:
V marcu in aprilu smo se člani krožka prostovoljno delo in podmladka RK OO Vransko družili s stanovalci Našega doma. Oragnizirali smo različne dejavnosti: od druženja ob igrah, kvizih, iskanju lova na zaklad do pogovorov o veliki noči, pripravljanju velikonočne dekoracije. Tako stanovalci kot prostovoljci smo v druženjih uživali in se marsikaj novega naučili eden od drugega.


Prostovoljci smo 4. aprila obiskali stanovalce našega doma sv. Rafaela. V jedilnici smo se razdelili v štiri skupine. Prve tri skupine so na različne načine lepšale pirhe (s koruzo, z rižem, umetnimi peresi in s servetno tehniko). Četrta skupina se je igrala igro z naslovom Kdo sem jaz in kdo si ti? Po dobri uri druženja smo se prostovoljci zadovoljni odpravili nazaj v šolo.


Že naslednji torek, 11. 4. 2017, pa smo skupaj zlagali sestavljanke o veliki noči, se ob sestavljenih slikah pogovarjali, se igrali igro, ki smo jo tako prostovoljci kot stanovalci dobro poznali, in sicer besedno igro ime, priimek, žival rastlina. Prav vsi smo se ob igrah zabavali. Prostovoljci smo hvaležni za vsako druženje s stanovalci, saj so pogovori s stanovalci vedno zanimivi in tudi zabavni.

Mentorici in Justina Jerman, 6. a
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 149
Izšla: 30.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
23.11.2018 | Kultura
DAN MODRIH KNJIG

Bodite prvi pri oddaji mnenja.