Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
3°C
-3°C
PON.
1°C
-3°C
Deli
1621

PLAVALNI TEČAJ VRANSKIH TRETJEŠOLCEV

Plavanje je pomembno za naše življenje in ker se tega na šoli zavedamo, organiziramo plavalne tečaje. V tednu od 27. do 31. 3. 2017 so imeli učenci tretjega razreda centralne šole plavalni tečaj. Organizirali smo ga v bazenu Golovec Celje, kjer so plavalni učitelji kluba Neptunček Celje delili znanje našim učencem. O plavalnem tečaju so učenci 3. a napisali:

Na plavalnem tečaju smo drseli, plavali kravl, hrbtno in žabico. Naučil sem se dve novi tehniki, in sicer kravl in hrbtno plavanje. Osvojil sem bronastega delfinčka. Rok Remic, 3. a

Naučil sem se plavati hrbtno. Osvojil sem bronastega delfinčka. Všeč mi je bilo, ko smo skakali v vodo. Gašper Matko, 3. a

Na plavalnem tečaju smo se učili skakati na glavo, kravl, žabico, drsenje in plavati hrbtno. Naučila sem se skakati s štartnega bloka in hrbtno plavati. Osvojila sem bronasto priznanje. Najbolj všeč mi je bilo, ko smo plavali v velikem bazenu. Zala Krivec, 3. a

Na plavalnem tečaju sem se med igro največkrat lovila. Naučila sem se kravl, drsenje, žabico, hrbtno plavanje in skok na glavo. Na koncu tedna sem osvojila bronastega delfinčka. Najbolj všeč mi je bilo, ker smo imeli dvakrat na dan čas za igro. Saša Musi, 3. a

V tednu od 27. do 31. 3. smo imeli plavalni tečaj. Učili smo se kravl, žabico in hrbtno plavanje. Osvojila sem bronastega delfinčka. Všeč mi je bilo med odmori, takrat je bil pravi hec. Večkrat me je nasmejala Špela, ki se je čudno smejala pod vodo. Upam, da se to še ponovi, drugače si bom pa to za vedno ohranila v spominu. Manca Grilj, 3. a

Na plavalnem tečaju sem plavala in se zabavala. Naučila sem se plavati in skakati z različnih pozicij. Osvojila sem bronastega delfinčka. Vse mi je bilo všeč, najbolj pa malica, saj smo med malico Špela, Manca in jaz jedle v majhni garderobi. Tej garderobi smo me tri rekle konzerva. Pia Drolc, 3. a

Na plavalnem tečaju sem plavala. Naučila sem se plavati žabico, kravl, hrbtno in drsenje. Osvojila sem srebrnega delfinčka. Najbolj mi je bilo všeč, ko so nas prišli gledat starši. Klavdija Mali, 3. a

Naučila sem se plavati kravl. Všeč mi je bila igra in plavanje v velikem bazenu. Osvojila sem bronastega delfinčka. Inja Krušič, 3. a

V tednu, ko smo imeli plavalni tečaj, smo plavali in skakali. Naučila sem se plavati kravl, hrbtno, žabico, skakati na glavo in bombico. Osvojila sem bronastega delfinčka. Najbolj mi je bila všeč igra. Ajda Bogataj, 3. a

Učili smo se kravl, žabico, hrbtno in učili smo se tudi skakati v vodo. Naučila sem se plavati hrbtno in osvojila sem bronastega delfinčka. Vsak dan mi je bilo všeč, saj smo se ob koncu lahko igrali. Špela Kramar, 3. a

Na plavalnem tečaju smo se učili drsenje, kravl, žabico. Osvojil sem bronastega delfinčka. Zelo mi je bilo všeč, ko smo se igrali. Elija Jerman, 3. a

Učil sem se plavati. Naučil sem se plavati žabico, kravl, hrbtno plavanje, skok na glavo. Osvojil sem bronastega delfinčka. Najbolj všeč mi je bilo, ko smo imeli prosti čas in ko smo skakali s štartnega bloka. Všeč mi je bilo tudi, ko sem tekmoval z Mihom. Gal Slapnik, 3. a

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij