Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
32°C
17°C
PET.
34°C
17°C
2603

Likovna razstava Vrtca Vransko

Za nami so meseci zapiranj, odtujevanj, bivanja v mehurčkih … Pomlad na široko odpira vrata. Želimo jih odpreti tudi mi, zato smo v mesecu marcu, v okviru obogatitvenih dni, pripravili že 2. razstavo likovnih del otrok v tem šolskem letu.

V občinski stavbi svoje izdelke razstavlja ½ oddelek 56 s Simono ter oddelek 34 z Lidijo in Ano. V kulturnem domu sta svoje izdelke na ogled postavila najštevilčnejša oddelka. To sta oddelek 56 z Nado in Olgo ter oddelek 45 s Klavdijo in Barbiko. V športni dvorani Vrana si lahko ogledate likovne izdelke najmlajših, in sicer oddelka 12 z Branko in Nives ter oddelka 23 z Jernejo in Tatjano. V Zavodu Sv. Rafaela pa sta razstavo pripravila oddelek 23 z Brigito in Matejko ter oddelek 34 z Matejo in Majo. Celotno razstavo vrtca smo zaokrožili s skupno razstavo vseh oddelkov v Schwentnerjevi hiši. Veseli bomo vašega obiska.

Koordinatorici obogatitvenih dejavnosti: Mateja Remic in Olga Blatnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi