Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
1576

Druženje Prostovoljčkov OŠ Vransko-Tabor z oskrbovanci Našega doma

V torek, 10. 1. 2017, smo prostovoljci naše šole pripravili kviz za oskrbovance Našega doma. Ob 13. uri smo se zbrali pri dežurnem učencu in skupaj smo odšli v dom. Imeli smo kviz v treh skupinah. Igrali smo se igro potapljamo ladjice. Igrali smo se tako, da smo na plakatu, na katerem so z lističi prekrite ladjice, ladjice odkrivali ter jih potapljali. Imeli smo kar nekaj ladjic, za vsako potopljeno pa je skupina dobila pest bonbonov. Skupaj smo se zabavali in nasmejali, čas je hitro minil in mi smo morali oditi na pot nazaj do šole. Celotno izvedbo, pripravo in idejo smo pripravili prostovoljci povsem sami. Mentorice so bile na nas zelo ponosne in so dodale, da so se tako oskrbovanci kot učenci imeli ob igri super in oboji so se prav dobro izkazali.

Tudi v mesecu decembru smo se družili.
Dne 13. 12. 2016 smo imeli prostovoljci v domu za upokojence zadnje srečanje, in sicer božično-novoletno prireditev. Skupaj smo se zbrali ob 13. uri pred dežurnim učencem, nato pa smo odšli do doma, kjer smo povabili v jedilnico vse prisotne. Najprej smo imeli kratek pragram, ki sva ga sestavili z Jano. Na sporedu so bile gledališka skupina, deklamacije, Ajda in harmonika, jaz ter Monika. Po mojem mnenju so vsi uživali. Po končanem programu pa smo imeli božični kviz. Imeli smo skupini Snežinke in Zvezdice. Skupaj smo ugibali naslove in refrene pesmi. Zmagale so Snežinke, a pomembno je sodelovati in ne zmagati. Skratka, zabavali smo se in se nasmejali. Upamo, da bo takšnih lepih in tako mirnih, prijaznih, toplih srečanj še veliko tudi v letu 2017.

                                                                                                                                         Lucija Klemen, 8. r.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij