Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
15°C
5°C
SRE.
17°C
1°C
2603

Danes in prihodnji petek testiranje s hitrimi antigenskimi testi v Zdravstveni postaji Vransko

Zdravstveni dom Žalec danes, 5. 2. 2021, in prihodnji petek, 12. 2. 2021, med 15. in 19. uro v urgentni sobi Zdravstvene postaje Vransko (vhod z JZ strani) organizira prostovoljno in brezplačno testiranje na okužbo z novim koronavirusom s hitrimi antigenskimi testi.

Občani, ki se bodo odločili za testiranje, morajo s seboj prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. V primeru gneče med čakanjem ohranjajte medsebojno razdaljo in nosite zaščitno masko. 

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo, zato naj tisti, ki imajo kakršnekoli, tudi blage znaki bolezni, na testiranje s hitrimi antigenskimi testi ne hodijo, ampak naj se samoizolirajo ter po telefonu kontaktirajo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na testiranje z metodo PCR


Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi