Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
22°C
14°C
JUTRI
15°C
8°C
8467

Zadnji delovni dan Daniela Lajlarja

V sredo, 30. oktobra, je bil zadnji delovni dan Daniela Lajlarja, dr. med., spec. psihiatrije. Bil je prvi in dolgoletni direktor Psihiatrične bolnišnice Vojnik in eden najzaslužnejših, da je bolnišnica postala in ostala samostojna. Ko se je zjutraj pripeljal na delovno mesto, smo ga sodelavci pričakali s transparenti in zastavicami in mu s tem pokazali, da ga cenimo in smo mu hvaležni za vse, kar je v svoji dolgoletni karieri storil za bolnišnico in zaposlene v njej. Vidno ganjen je stopil iz svojega vozila in nas nagovoril. Poudaril je, da če bomo vedno tako enotni, se ni bati za prihodnost bolnišnice. Mi pa ti kličemo: Hvala, Dani, in uživaj v svojem penzionu!

 

Tekst: Egidij Čretnik

Foto: Sinatra Gračnar

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi