Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
8°C
6°C
PET.
2°C
2°C
1987

Začimbe za zadovoljstvo življenja

V sredo, 17. maja 2017, je Katoliško društvo Ivan Šopar iz Vojnika v Domu svetega Jerneja organiziralo predavanje p. Karla Gržana z naslovom Začimbe za zadovoljstvo življenja. Predavanje je bilo zanimivo za vse generacije, saj bi bilo prav, da bi znali ravno prav začiniti svoje življenje z dogodki, ki bi nas osrečevali, povezovali in nam pomagali v urejanju medsebojnih odnosov v družini in pri vzgoji otrok. Torta življenja mora imeti različne plasti, da je dobra in da ima pravilno obliko. 
Na predavanje so, poleg domačinov, prišli tudi obiskovalci od blizu in daleč.

Tekst in foto: Milena Jurgec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!