Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
1°C
-3°C
TOR.
5°C
-3°C
Deli
3302

Taščice v Artičah

Ljudske pevke Taščice smo bile povabljene v Artiče pri Brežicah na srečanje ljudskih pevcev z naslovom »Na hribčku je moj dom«. Nastopili smo pevci iz Posavja, Koroške in Štajerske. V prosvetnem domu v Artičah se je zbralo veliko število poslušalcev, tako da je bilo veselje zapeti naše stare pesmi. Po končanem nastopu je k nam pristopil znani tekstopisec Franci Smrekar in nam prisrčno čestital za zapete pesmi in izrazil veselje ter zadovoljstvo, da ohranjamo ljudsko pesem.

Tudi tokrat smo večer zaključili s prijetnim druženjem ob dobrotah, ki so nam jih pripravile gospodinje iz Artič. Pa še kdaj nasvidenje!

Tekst: Majda Brežnik
Foto: Franc Lebič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!