Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
13°C
-4°C
JUTRI
16°C
-1°C
1896

Strelci Vojnika odlični na regijskem prvenstvu 2017

Z rahlo zamudo smo prejeli bilten z rezultati regijskega prvenstva koroško-štajersko-zasavske regije o streljanju z zračno puško, ki se je odvijalo v sklopu Kebrovega memoriala v Slovenskih Konjicah. Osvojili smo še boljši rezultat kot na Kebrovem memorialu.

Ekipa članov do 50 let, v sestavi Matjaža Žgajnerja, Janeza Pintarja in Saške Nerat, je osvojila 1. mesto. Ekipa veteranov od 50 do 60  let, v sestavi  Dušana Ravnikarja,  Zvonka Gorenška in Franca Lebiča, ekipno 2. mesto, kar je odličen rezultat.
Letos nas spremlja tudi malo športne sreče, ki nam je vztrajno obračala hrbet. Če ne bomo popuščali pri treningih, lahko še naprej dosegamo lepe rezultate.

Slik s podelitve pokalov na žalost nimamo, ker tudi pokalov ni bilo pripravljenih s strani organizatorja, kar bodo, vsaj upamo, popravili v prihodnosti.

Tekst: Franc Lebič
Foto: Dušan Ravnikar

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!