Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Čez dan nas bodo od severa zajele krajevne padavine, deloma kot plohe in posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 °C.
9°C | 24°C
sreda, 23.04.2018
10°C | 27°C
četrtek, 25.04.2018
9°C | 26°C
petek, 26.04.2018
10°C | 23°C
sobota, 27.04.2018
9°C | 22°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Strelci tretji v koroško-štajersko-zasavski ......


ŠPORT

| |
04.03.2017      15:20
A A

Strelci tretji v koroško-štajersko-zasavski regijiVojnik 1 je osvojil 3. mesto – ekipno.
Vojnik 1 je osvojil 3. mesto – ekipno.
Deli:

Obljubil sem, da se oglasim z dobrimi novicami iz Kisovca, kjer je potekal 6. krog KŠZ regije v streljanju s serijsko zračno puško z odprtim merkom. S ponosom objavljam dosežene rezultate naše ekipe, ki je osvojila pokal za 3. mesto – ekipno, kar lahko zapišemo z zlatimi črkami v zgodovino Strelskega društva bratov Dobrotinškov iz Vojnika. To je zasluga sedanje ekipe Vojnik 1 v sestavi Matjaža Žgajnerja, Janeza Pintarja (2. mesto – člani do 50 let) in Saške Nerat (3. mesto pri članicah). Vestno in redno so trenirali in hodili na tekme, tako da ni bilo težav kot pred leti, ko nismo imeli celotne ekipe. Za drugo sezono se bom potegoval, da bo lahko nastopilo več strelcev v tej ligi.

Lahko se pohvalim, da smo v zadnjem krogu strelci druge ekipe presegli rezultat prve za 8 točk. Malo smo popustili, ker je bilo osvojenih točk dovolj za 3. mesto. Ampak tudi mi postajamo vse boljši. Letos preseneča Jernej Obad z zavidljivimi rezultati (176 točk) glede na prejšnja leta. Tudi njemu čestitke za uspeh, kajti v petek je bil naš najboljši strelec, žal ne v ekipi Vojnik 1.

Zahvaljujem se celotni ekipi, ki nas spremlja na tekmovanjih, pa tudi tistim doma, kajti brez njih bi nam bilo dolgčas in tudi njihov prispevek veliko pomeni. Kolektivni, družabni duh, ki veje v našem društvu, nas je in nas še bo ponesel do odličnih rezultatov. Smo kot feniks, ki se dviga iz pepela, kajti nekoč so strelci Vojnika že dosegali odlične rezultate. Ti časi se morajo povrniti, kajti naše društvo mora naprej. Če kdo bere naše prispevke, lahko spremlja, da smo vedno boljši, še vedno pa nam primanjkuje denarja in pokroviteljev, zato tisti, ki vam je naše delo všeč, le pogumno na plan. Ravno smo v pripravah za nakup oblačil, ki bi že na daleč pokazala, od kod smo in s ponosom bomo nosili tudi vaše napise na svojih oblačilih. Pokažite, da ste s srcem in denarjem vpeti v občino Vojnik.


Ponosni bomo na vas, zato le pogumno.

Tekst in foto: Franc Lebič
 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
KERŠOVA 8,STRELIŠČE: CELJSKA C. 19a
Tel:041 844 400
Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.04.2018
Danes ni dogodkov.
30.04.2018 | Družabni dogodki
Kresovanje
01.05.201 | Družabni dogodki
Prvomajska budnica
30.04.2018 | Družabni dogodki
Kresovanje
01.05.201 | Družabni dogodki
Prvomajska budnica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.