Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
13°C
2°C
TOR.
10°C
4°C
Deli

Starejši gasilci PGD Socka na pokalnem tekmovanju

Lani se je v PGD Socka prvič v zgodovini društva zbrala in začela delovati ekipa starejših gasilcev – veteranov. Pod mentorstvom Milana Kotnika je ekipa sredi leta pridno začela vaditi in se septembra udeležila tekmovanja Gasilske zveze Vojnik-Dobrna na Dobrni. 

Sledil je krajši premor čez zimo, v pomladanskem času pa je ekipa zopet začela z vajami. Prijavila se je na pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije in tako je v soboto, 18. maja, odšla na prvo tekmo v Oplotnico. Vaje in tekme so v prvi vrsti priložnost za pridobivanje in poglabljanje gasilskega znanja, nič manj pa ni pomembno srečevanje in druženje med gasilci.

 

Tekst in foto: Egidij Čretnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi