Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

pretežno jasno
Danes bo deloma sončno, predvsem na severu in vzhodu bo občasno več oblačnosti. Tam ni izključena kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29, na jugovzhodu do 31 stopinj C.
13°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
14°C | 31°C
nedelja, 30.07.2017
16°C | 32°C
ponedeljek, 31.07.2017
16°C | 34°C
torek, 01.08.2017
21°C | 34°C
Opozorila
Petek, 28.7.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešen začetek lige v Doliču


ŠPORT

| |
18.04.2015      10:32
A A

Uspešen začetek lige v Doliču


Streljanje z malokalibrsko puško


Vojniška ekipa na odru za zmagovalce
Vojniška ekipa na odru za zmagovalce
Deli:

V nedeljo, 12. aprila 2015, smo se zgodaj zjutraj zbrali in odpravili v Dolič pri Mislinji na 1. kolo lige v streljanju z malokalibrsko puško sosednjih društev. Sodelovala so strelska društva koroško-štajerske regije (Dolič, Šoštanj, Slovenske Konjice, Celje, Zreče, Špitalič in Vojnik). Glede na začetek sezone in pomanjkanje pogojev za trening nismo pričakovali dobrega rezultata. Sedaj smo toliko bolj veseli in ponosni na doseženo. Nastopili smo v dveh ekipah: resda ekipa Vojnik 2 ni dosegla zavidanja vrednega rezultata, nas pa je ekipa Vojnik 1 v sestavi Peter Pihler, Janez Pintar in Saška Nerat razveselila z uspehom, in to s tretjim mestom ekipno med osmimi sodelujočimi ekipami. Peter Pihler je osvojil bronasto medaljo za tretje mesto v kategoriji članov do 50 let. Res nas je obiskala športna sreča, kar bo zagotovo dvignilo moralo in samozavest članov. Ob tem se zahvaljujem tudi PGD Vojnik, ki nam je omogočil prevoz na tekmo.

 

Prihajajo lepši in toplejši dnevi, kar pomeni, da bomo lahko več trenirali. Treningi se odvijajo na odprtem strelišču (Petriček), zato smo odvisni od vremena, seveda pa tudi od časa članov. Začela so se tudi dela na vrtovih in kmetijah, zato je treba marsikaj uskladiti.

 

Na tem mestu bi želel še enkrat čestitati ekipi za dosego lepega rezultata in obenem dodal željo, da svoje dosežke še izboljšamo. Naslednja priložnost bo že na tekmi 10. maja 2015 v Celju na Petričku; 14. junija 2015 pa naše društvo prireja 4. kolo z malokalibrsko puško v čast krajevnega praznika.

 

Ponovno vas vabim, da se nam pridružite. Veseli bomo vsakega člana, še posebej, če dobro cilja.

 

Franc Lebič

Foto: Dušan Ravnikar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
KERŠOVA 8,STRELIŠČE: CELJSKA C. 19a
Tel:041 844 400
Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.