Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
16°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 30°C
torek, 27.06.2017
14°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
16°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Telovadnica OŠ Vojnik polno zasedena


ŠPORT

| |
22.11.2013      7:13
A A

Telovadnica OŠ Vojnik polno zasedena


Zaradi dokončanja zaključnih del v telovadnici Vojnik se je po nekajtedenski zamudi 14. oktobra 2013 tudi uradno začela redna vadba, treningi in rekreacija za vse tiste, ki so se prijavili na Javni razpis za uporabo telovadnice. Na Javni razpis za uporabo telovadnice je prispelo 27 vlog društev, klubov, rekreativnih skupin in posameznikov.


*Plezalci skupine Pajki
*Plezalci skupine Pajki
Deli:

Na podlagi sprejetega Pravilnika in kriterijev o uporabi telovadnice OŠ Vojnik smo oblikovali urnik, ki zagotavlja želeni termin večini uporabnikom, ki so podali svoje vloge. Pri usklajevanju urnika nismo imeli večjih težav, saj je bilo veliko uporabnikov tistih, ki so izvajali svoje dejavnosti in rekreacijo že v stari telovadnici.

 

Vadbeni prostor je razdeljen na 3 dele (tretjine), od katerih je v prvi tretjini dvorane sodobna športna plezalna stena. To uporabljata dva športna društva, eden od društev je hkrati tudi skrbnik te stene (za vse dodatne informacije se lahko obrnete na ŠD Pajki – Karli Pintarič tel. 031 654 952), ki imata svoje člane usposobljene za specialne treninge in vadbo športnega plezanja  otrok, mladine ter rekreativnega plezanja.

 

Klubi, ki za svoje aktivnosti v obsegu uporabe telovadnice zajemajo največ terminov, so Košarkarski klub Vojnik in Nogometni klub Vojnik, ki večkrat na teden za svoje dejavnosti potrebujejo celotno telovadnico. Občasno oziroma po dogovoru pa jim zagotavljamo tudi termine med vikendom, takrat ko ni tekmovanj ali ligaških košarkarskih tekem. Povemo lahko, da po nekaj letih premora KK Vojnik ponovno tekmuje v ligaškem delu 4. slovenske lige vzhod in pokalnem tekmovanju KZS, kjer so dosegli odmevne zmage in sodijo med 24 najboljših ekip na Slovenskem. Seveda pa gre poudariti tudi dejstvo, da je telovadnica velika pridobitev za ostala društva in klube predvsem NK Vojnik, SD Vizore, ŠD Judo - Jaka in vse ostale rekreacijske vadbe. Sodobno opremljena telovadnica in prijeten vadbeni prostor pomembno vplivata na kvalitetni trening in tako lahko pričakujemo dobre rezultate na tekmah otrok, mladine ter zadovoljstvo rekreativcev.

Urnik judoistov: 

judo za otroke na OŠ Vojnik  ponedeljek - četrtek 15 -16 ure
judo za otroke na OŠ Frankolovo petek ob 13.30 - 14.15 ure
judo za starejše na OŠ Vojnik četrtek ob 18 -19 ure
judo vrtec na enoti Vrtec Mavrica - Vojnik torek ob 17-18 ure

 

Telovadnica je trenutno dobro zasedena, saj je večina terminov po 15. uri zasedenih. Potrebno je poudariti, da je se urnik uporabe pripravlja za vsak teden posebej in v določenih primerih občasno pride tudi do odpovedi, takrat pride do prostega termina, ki ga je možno rezervirati. Na uradni spletni strani Šport in rekreacija v Občini Vojnik – http://sport.vojnik.si pod rubriko urnik lahko preverite aktualni tedenski razpored in preverite, ali so prosti termini še na voljo.

 

Za rezervacije terminov in za vsa druga aktualna vprašanja smo vam na voljo na tel. št. 031 327 160 (Urban), po e-pošti: telovadnica.vojnik@gmail.com in v času uradnih ur na Občini Vojnik, Keršova ul. 8, 3212 Vojnik.  

 

Urban Podergajs,

strokovni sodelavec za upravljanje s

telovadnico na Občini Vojnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017 | Ostalo
ULICA ŽALOSTNIH OBRAZOV
24.06.2017 | Šport
30 - letnica SD Vizore
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.