Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno. Na zahodu bo povečini suho, drugod bodo občasno padavine. Meja sneženja bo med 800 in 1000 metri nadmorske višine, zvečer pa se bo jugovzhodni Sloveniji spustila do nižin. Sprva bo v južni Sloveniji še pihal jugozahodni veter, popoldne v večjem delu države severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 3 do 8, ob morju in na jugovzhodu do 11 °C.
1°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
-2°C | 5°C
nedelja, 21.01.2018
-2°C | 8°C
ponedeljek, 22.01.2018
-5°C | 4°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 2°C
Opozorila
Petek, 19.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Spletna stran Občine Vojnik prva v Sloveniji ......


NOVICE

| |
09.06.2011      8:43
A A

Spletna stran Občine Vojnik prva v Sloveniji prevzela RSS sistem novic s portala MojaObcina.si ki združuje lokalne novice
ki združuje lokalne novice
Deli:

MojaObčina.si, ki združuje lokalne novice, dogodke, prosta delovna mesta, itd., vseh slovenskih občin, je tehnološko in uporabno zelo napreden portal, lokaliziran na posamezno občino. Pred kratkim je portalu pristopila prva slovenska občina, občina Vojnik.

 

Občani občine Vojnik so tako pridobili portal, preko katerega lahko spremljajo aktualno lokalno dogajanje, poleg tega pa tudi učinkovito komunikacijsko sredstvo za podajanje novih idej in predlogov občinskim organom, kar doslej ni bilo možno.

 

Mojaobcina.si je vsebinsko odprt portal, saj je njegov glavni namen čim širše in hitro obveščanje občanov. V tej luči si lahko upravitelji katerekoli druge spletne strani enostavno namestijo lokalne novice ali dogodke portala MojaObčina.si na lastno spletno stran, preko široko uveljavljenega RSS protokola.

 

Kot prva, je to spoznala spletna stran občine Vojnik, ki si je prva v Sloveniji namestila RSS sistem novic in s tem svojim bralcem ponudila dodatno, svežo in zanimivo vsebino, zaradi katere se bodo ti še raje vračali na stran.
5 (2 glasova)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.