Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
26°C
9°C
ČE.
24°C
5°C
Deli
7158

Sanacija prostorov na POŠ Socka

Na POŠ Socka smo že lani začeli urejati prostore v pritličju z novim vetrolovom, stopniščem in mansardo. Vrednost investicije znaša 57.000,00 EUR.

Izvajalec je dela končal meseca aprila in s tem je šola bogatejša za 12,15 m2 vetrolova, urejenega stopnišča v izmeri 33,4 m2 in mansarde 45,25 m2. Prav prostorov v mansardi so se razveselili člani kulturnega in športnega društva. Člani bodo prostore uporabljali za društvene dejavnosti in bodo tudi s svojim prispevkom poskrbeli za njihovo ureditev (pleskanje, tlaki, razsvetljava idr.). Novi prostori bodo namenjeni za shranjevanje rekvizitov, izvedbo sestankov in srečanje članov.


Članom društva se za sodelovanje in pomoč za ureditev novih prostorov zahvaljujemo in jim želimo uspešno in zadovoljno uporabo.

Tekst: Vesna Poteko
Foto: Milan Cehner

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi