Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
1°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
-1°C | 7°C
nedelja, 21.01.2018
-2°C | 8°C
ponedeljek, 22.01.2018
-5°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Gasilci in zaščita

7. pokalno tekmovanje Gasilske zveze ......


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
27.08.2012      20:12
A A

7. pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije za starejše gasilce in gasilke


V soboto, 25. 8. 2012, je v Vojniku potekalo 7. pokalno tekmovanje za enote starejših gasilk in gasilcev, ki ga je na razpis GZ Slovenije dobilo PGD Vojnik, obenem pa je potekalo tekmovanje ekip GZ Vojnik-Dobrna in tekmovanje za prehodni pokal KS Vojnik. PGD Vojnik je organizacijo tekmovanja izvedlo odlično.


Deli:

Na tekmovanju je sodelovalo 9 ekip v ženski in 28 ekip v moški kategoriji. Tekmovalno zastavo je dvignila domača ekipa starejših gasilk, ki uspešno sodelujejo v pokalnem tekmovanju. Prisotne so pozdravili podpoveljnik Celjske gasilske regije in kontrolor tekmovanja Ivan Jezernik ter domači predsednik Roman Kugler. Tekmovanje je potekalo po načrtu. Kljub neznosni vročini so bili tekmovalci zelo uspešni.

V ženski kategoriji so osvojile 3. mesto gasilke PGD Prevalje, 2. mesto PGD Vojnik in 1. mesto  PGD Polje, ki so bile v končnem seštevku najuspešnejše. Osvojile so tudi prehodni pokal KS Vojnik.

V moški kategoriji so osvojili 3. mesto gasilci PGD Gerečja vas, 2. mesto PGD Oplotnica in 1. mesto PGD Ponova vas. Prehodni pokal  KS Vojnik je osvojila ekipa PGD Ponova vas.

Obenem je potekalo tekmovanje ekip starejših gasilk in gasilcev GZ Vojnik-Dobrna. Med ženskimi ekipami je nastopila samo ekipa PGD Vojnik, med moškimi ekipami pa so bili  rezultati naslednji: 3. mesto  ekipa PGD Vojnik, 2. mesto PGD Nova Cerkev in 1. mesto PGD Dobrna

Na zaključni prireditvi je gasilce pozdravil župan občine Vojnik Benedikt Podergajs. Zahvalil se je vsem za udeležbo in jim čestital za odlično pripravljenost. Vsem je zaželel varno pot domov in in izrekel nasvidenje srečanje na pokalnem tekmovanju prihodnje leto.

Pokale so podelili Arnold Ledl, poveljnik CZ Občine Vojnik, Lidija Eler Jazbinšek, predsednica Sveta KS Vojnik, Roman Kugler, predsednik PGD Vojnik, Ivan Jezernik, podpoveljnik Celjske gasilske regije, in Benedikt Podergajs, župan Občine Vojnik.

Podelili so tudi praktične nagrade najstarejši tekmovalki in najstarejšemu tekmovalcu.

 

Milena Jurgec

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.