Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
11°C
-5°C
JUTRI
10°C
7°C
Deli
8467

Fotoutrinki: Dan odprtih vrat Občine Vojnik

Obrisi časa

 

Dan odprtih vrat Občine Vojnik: Predstavitev knjige Pomembne osebnosti Občine Vojnik 

 

V ponedeljek, 3. februarja 2020, ob 17. uri v Knjižnici Vojnik 

 

Ob 25-letnici občine Vojnik je izšla knjiga Pomembne osebnosti občine Vojnik, v kateri so predstavljeni vsi prejemniki zlatih vojniških grbov in priznanj za življenjsko delo s področja kulture ter nekatere pomembne osebnosti območja občine Vojnik iz preteklosti in sedanjosti. Avtorji knjige so spregovorili o njenem nastanku in vsebini, župan občine Vojnik Branko Petre pa je predstavil tudi druge projekte. 

 

V kratkem kulturnem programu so nastopile; Hana Ravnak, oboa, Ksenja Kramaršek, kitara in Vita Hažič, flavta. Hvala za čudovit nastop. 

 

Foto: Nenad Vraneševič, Lea Sreš

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi