Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Osvežilo se bo.
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 31°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 12h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
19°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

KS Frankolovo v novi sestavi


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
23.11.2014      18:58
A A

KS Frankolovo v novi sestavi


V mesecu oktobru smo se člani sveta KS Frankolovo na 2. redni seji sestali z izvajalci zimske službe za sezono 2014–2015.


Deli:

V KS Frankolovo nam je v zadnjih letih uspelo dvigniti prevoznost cest v zimskih razmerah na zavidljiv nivo. Na opravljeno delo smo ponosni, saj ni večjih pripomb zaradi kakovosti opravljenih del in časovnega odziva izvajalcev. Vseeno je treba upoštevati dejstvo, da je nemogoče v istem trenutku ugoditi vsakemu posamezniku in mu izpolniti različne zahteve in želje.

V naši KS je vse več asfaltiranih cest, ki se lažje plužijo in se skoraj vse posipavajo z mešanico peska in soli. Žal nam je ostalo še precej cest v makadamski izvedbi, predvsem v hribovitih delih, za katere se porabi več časa za pluženje in prevoznost. V zadnjih letih se je posodobila tudi oprema naših izvajalcev in zgradilo centralno skladišče za mešanico. S tem so se izboljšali pogoji dela, kakovost in odzivnost.

Za uspešno delovanje zimske službe so v prvi vrsti zaslužni vsi izvajalci, ki velikokrat v težkih razmerah, pogostokrat v nočnih ali zgodnjih jutranjih urah opravijo svoje delo, ko mi še spimo. Zato je prav, da se ob tej priložnosti zahvalim vsem za opravljeno delo v preteklem obdobju, v želji in upanju, da takšno sodelovanje ostane tudi v prihodnje.

Spoštovani krajani, prosim vas, da v času zimskih razmer odmaknete avtomobile z območja obcestnih površin in druge ovire, ki otežujejo izvajanje zimske službe. Do izvajalcev bodite obzirni in strpni.

Člani sveta KS smo na seji sprejeli tudi načrt najnujnejših investicij v KS Frankolovo za leto 2015, ki služi za pripravo proračuna občine Vojnik. Vsebuje predvsem izvedbo projektov, ki so pomembni za kraj in ki si jih krajani želijo že nekaj časa.

Na seji smo potrdili člane komunalne komisije. Dogovorili smo se, da bo vsak član sveta pokrival svoje območje, kjer je bil tudi izvoljen za svetnika. Za predsednika komunalne komisije smo predlagali Andreja Vezenška, ki je funkcijo tudi prevzel.

 

ZAHVALA

Cenjene občanke in spoštovani občani občine Vojnik!

Iskreno se zahvaljujem vsem, ki ste se udeležili letošnjih lokalnih volitev in namenili glas zame kot županskemu kandidatu Stranke Mira Cerarja (SMC). Zahvaljujem se tudi za veliko podporo naši stranki v I. volilni enoti (Frankolovo, Nova Cerkev) za izvolitev kandidatov za občinski svet občine Vojnik. Lahko ste prepričani, da bom s svojim delom v KS Frankolovo in občini Vojnik upravičil vaša pričakovanja in se trudil za dobrobit vseh krajanov in občanov.

 

                                            Dušan Horvat

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
26.06.201 | Šport
TEČAJI TENISA ZA OTROKE V ČASU ŠOLSKIH POČITNIC
26.06.201 | Šport
TEDEN ŠPORTA V FITNES CENTER VOJNIK
26.06.2017 | Ostalo
Ustvarim si filcano milo
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.