Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

KS Frankolovo v novi sestavi


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
23.11.2014      18:58
A A

KS Frankolovo v novi sestavi


V mesecu oktobru smo se člani sveta KS Frankolovo na 2. redni seji sestali z izvajalci zimske službe za sezono 2014–2015.


Deli:

V KS Frankolovo nam je v zadnjih letih uspelo dvigniti prevoznost cest v zimskih razmerah na zavidljiv nivo. Na opravljeno delo smo ponosni, saj ni večjih pripomb zaradi kakovosti opravljenih del in časovnega odziva izvajalcev. Vseeno je treba upoštevati dejstvo, da je nemogoče v istem trenutku ugoditi vsakemu posamezniku in mu izpolniti različne zahteve in želje.

V naši KS je vse več asfaltiranih cest, ki se lažje plužijo in se skoraj vse posipavajo z mešanico peska in soli. Žal nam je ostalo še precej cest v makadamski izvedbi, predvsem v hribovitih delih, za katere se porabi več časa za pluženje in prevoznost. V zadnjih letih se je posodobila tudi oprema naših izvajalcev in zgradilo centralno skladišče za mešanico. S tem so se izboljšali pogoji dela, kakovost in odzivnost.

Za uspešno delovanje zimske službe so v prvi vrsti zaslužni vsi izvajalci, ki velikokrat v težkih razmerah, pogostokrat v nočnih ali zgodnjih jutranjih urah opravijo svoje delo, ko mi še spimo. Zato je prav, da se ob tej priložnosti zahvalim vsem za opravljeno delo v preteklem obdobju, v želji in upanju, da takšno sodelovanje ostane tudi v prihodnje.

Spoštovani krajani, prosim vas, da v času zimskih razmer odmaknete avtomobile z območja obcestnih površin in druge ovire, ki otežujejo izvajanje zimske službe. Do izvajalcev bodite obzirni in strpni.

Člani sveta KS smo na seji sprejeli tudi načrt najnujnejših investicij v KS Frankolovo za leto 2015, ki služi za pripravo proračuna občine Vojnik. Vsebuje predvsem izvedbo projektov, ki so pomembni za kraj in ki si jih krajani želijo že nekaj časa.

Na seji smo potrdili člane komunalne komisije. Dogovorili smo se, da bo vsak član sveta pokrival svoje območje, kjer je bil tudi izvoljen za svetnika. Za predsednika komunalne komisije smo predlagali Andreja Vezenška, ki je funkcijo tudi prevzel.

 

ZAHVALA

Cenjene občanke in spoštovani občani občine Vojnik!

Iskreno se zahvaljujem vsem, ki ste se udeležili letošnjih lokalnih volitev in namenili glas zame kot županskemu kandidatu Stranke Mira Cerarja (SMC). Zahvaljujem se tudi za veliko podporo naši stranki v I. volilni enoti (Frankolovo, Nova Cerkev) za izvolitev kandidatov za občinski svet občine Vojnik. Lahko ste prepričani, da bom s svojim delom v KS Frankolovo in občini Vojnik upravičil vaša pričakovanja in se trudil za dobrobit vseh krajanov in občanov.

 

                                            Dušan Horvat

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 116
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.11.2017 | Tečaji in delavnice
Popravi in ponovno uporabi
23.11.2017 | Tečaji in delavnice
Izdelava adventne dekoracija
23.11.2017 | Ostalo
Prvi večer v kašči 2017/2018
24.11.2017 | Družabni dogodki
Prireditev odpade: MUZIKL ALPSKA SAGA
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe
01.12.2017 | Ostalo
Izdelovanje venčkov
23.11.2017 | Tečaji in delavnice
Popravi in ponovno uporabi
23.11.2017 | Tečaji in delavnice
Izdelava adventne dekoracija
23.11.2017 | Ostalo
Prvi večer v kašči 2017/2018
24.11.2017 | Družabni dogodki
Prireditev odpade: MUZIKL ALPSKA SAGA
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica Repair Cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.