Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, občasno ponekod pretežno oblačno in povečini brez padavin. Popoldne bo ponekod zapihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem do 9 °C.
-3°C | 6°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 9°C
petek, 26.01.2018
5°C | 11°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Crowdfunding ustvarjalnica za NVO


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.05.2015      14:17
A A

Crowdfunding ustvarjalnica za NVO


V torek, 2. junija 2015, organiziramo v okviru Mreže za prostor v sodelovanju s Kreativnim centrom Poligon dogodek »Crowdfunding ustvarjalnica za NVO: Kako do kapitala za učinkovito izvedbo lokalnega projekta?«


Deli:

Namenjen je lokalnim organizacijam, ki želijo izvesti izboljšave v svojem lokalnem okolju, pa imajo težave z viri za izvedbo. Namen ustvarjalnice je predstaviti in aplicirati principe množičnega financiranja (t. i. crowdfundinga) na način, posebej prilagojen za projekte, ki stremijo k visokemu družbenemu učinku. Na konkretnih primerih udeležencev bomo postavili strategije, kako prek ustrezne komunikacijske akcije pripraviti akcijski načrt za pridobitev ključnih resursov za učinkovito izvedbo lokalnega projekta.

 

Ker si želimo konkretnih rezultatov, je ob prijavi treba podati tudi predlog lokalnega projekta, ki bi ga želeli obravnavati na ustvarjalnici. Udeležba na dogodku je omejena na 6 ekip, o izboru jih bomo obvestili naslednji teden. Zaželeno je, da se ustvarjalnice udeležita vsaj dva predstavnika posameznega projekta (in ne več kot trije). Prijava na ustvarjalnico je obvezna (https://docs.google.com/forms/d/1lVRX2-FeAaqsRswuGP3EkHGxYtJhuTOCo_sv2JzIWD8/viewform).

 

 

Marko Peterlin

 

Priloga spodaj
Priloge:
PDF
crowdfundingustvarjalnicazanvo-02062015.pdf
41509_crowdfundingustvarjalnicazanvo-02062015.pdf (231,23 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 117
Izšla: 13.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.