Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
11°C
-6°C
JUTRI
9°C
-1°C
928

Davidov memorial v malem nogometu

V soboto, 15. junija, je bilo na Frankolovem čutiti športno razpoloženost. Športno društvo Frankolovo je organiziralo že 10. Davidov memorial v malem nogometu.

Ob 11. uri dopoldne je potekal osnovnošolski turnir v malem nogometu. Pomerilo se je pet ekip, za prva tri mesta so bili podeljeni pokali. V spomin na Davida Pinterja se je memorial odvil ob 14. uri. Pomerilo se je pet ekip. Zmagali so domačini. Ob 18. uri pa se je odvila še ena tekma v malem nogometu. Ekipa Športnega društva Frankolovo se je pomerila s svetniki KS Frankolovo. Po prostih strelih je zmagala ekipa Športnega društva Frankolovo. 
Čez cel dan je bilo poskrbljeno za dobro hrano in pijačo.

Tekst in foto: Nuša Lilija

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi