Logo MojaObčina.si

Vojnik

JUTRI
18°C
8°C
NED.
10°C
6°C
Deli
8467

31. pustni karneval v Novi Cerkvi

Za nami je 31. pustni karneval v Novi Cerkvi, ki je bil v soboto, 10. februarja 2018.

Obiskovalci Obiskovalci Mladi kurent Mladi kurent Obiskovalci Obiskovalci Župan Branko Petre s podžupanom Viktorjem Štokojnikom in Slavkom Jezernikom Župan Branko Petre s podžupanom Viktorjem Štokojnikom in Slavkom Jezernikom Policija karnevala Policija karnevala Petelin, simbol karnevala, Slavko Jezernik in povezovalec prireditve Dušan Cafuta Petelin, simbol karnevala, Slavko Jezernik in povezovalec prireditve Dušan Cafuta Vodja karnevala Slavko Jezernik in Tomaž Krnjavšek v rdečem petelinu, simbolu karnevala Vodja karnevala Slavko Jezernik in Tomaž Krnjavšek v rdečem petelinu, simbolu karnevala Butalci iz Slovenskih Konjic Butalci iz Slovenskih Konjic Letala Vrtca Mavrica Vojnik, enota Nova Cerkev Letala Vrtca Mavrica Vojnik, enota Nova Cerkev Slikarji Vrtca Mavrica Vojnik, enota Socka Slikarji Vrtca Mavrica Vojnik, enota Socka Snežne sove Vrtca Mavrica Vojnik, enota Frankolovo Snežne sove Vrtca Mavrica Vojnik, enota Frankolovo Snežne sove Vrtca Mavrica Vojnik, enota Frankolovo Snežne sove Vrtca Mavrica Vojnik, enota Frankolovo Smeški Vrtca Mavrica Vojnik Smeški Vrtca Mavrica Vojnik Snežinke Vrtca Mavrica Vojnik Snežinke Vrtca Mavrica Vojnik Levčki iz Vrtca Danijelov levček Vojnik Levčki iz Vrtca Danijelov levček Vojnik Domine 1. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Domine 1. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Snežaki POŠ Socka, OŠ Vojnik Snežaki POŠ Socka, OŠ Vojnik »Da, otroci bodo varni, upoštevaj semafor in znake, da ne narediš napake!«, POŠ Šmartno v Rožni dolini, OŠ Vojnik »Da, otroci bodo varni, upoštevaj semafor in znake, da ne narediš napake!«, POŠ Šmartno v Rožni dolini, OŠ Vojnik Skupini prvošolcev a- in b-razreda OŠ Vojnik sta iz zimskega spanja prebudili ježke zaspančke. Skupini prvošolcev a- in b-razreda OŠ Vojnik sta iz zimskega spanja prebudili ježke zaspančke. Snežinke Vrtca Mavrica Vojnik Snežinke Vrtca Mavrica Vojnik Čas za čarovnijo so sklenili drugošolci b-razreda OŠ Vojnik. Čas za čarovnijo so sklenili drugošolci b-razreda OŠ Vojnik. Slikarji 3. b-razreda OŠ Vojnik radi rišejo in slikajo. Slikarji 3. b-razreda OŠ Vojnik radi rišejo in slikajo. Iz 4. c OŠ Vojnik so v Novo Cerkev prišli pingvini. Iz 4. c OŠ Vojnik so v Novo Cerkev prišli pingvini. 7. in 8. razred OŠ Antona Bezenška Frankolovo so na karneval poslali Piko Nogavičko s prijatelji. 7. in 8. razred OŠ Antona Bezenška Frankolovo so na karneval poslali Piko Nogavičko s prijatelji. Klovni Turističnega društva Nova Cerkev Klovni Turističnega društva Nova Cerkev Bogomolke KUD France Prešeren Vojnik Bogomolke KUD France Prešeren Vojnik Božo Jurko iz Celja je reševal arbitražo. Božo Jurko iz Celja je reševal arbitražo. Pustnjaki mozirski Pustnjaki mozirski Božo Jurko iz Celja je reševal arbitražo. Božo Jurko iz Celja je reševal arbitražo. Tudi kenguru nas je obiskal. Tudi kenguru nas je obiskal. Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mladinski orkester KUD Godba na pihala Nova Cerkev Mažoretke iz Radeč Mažoretke iz Radeč Trgatev Vinogradniško-vinarskega društva Vojnik Trgatev Vinogradniško-vinarskega društva Vojnik Trgatev Vinogradniško-vinarskega društva Vojnik Trgatev Vinogradniško-vinarskega društva Vojnik Folklorna skupina KUD Grifon iz Šempetra v Savinjski dolini Folklorna skupina KUD Grifon iz Šempetra v Savinjski dolini Velika prijatelja Donald Trump in Kim Džong Um v preobleki Milana Petroviča in Borisa Čatra Velika prijatelja Donald Trump in Kim Džong Um v preobleki Milana Petroviča in Borisa Čatra Možnaristi Lanšperk-Nova Cerkev v vlogi varnostnikov Možnaristi Lanšperk-Nova Cerkev v vlogi varnostnikov Parlamentarne volitve se bližajo v izvedbi Športnega društva Mali Paris Nova Cerkev. Parlamentarne volitve se bližajo v izvedbi Športnega društva Mali Paris Nova Cerkev. Parlamentarne volitve se bližajo v izvedbi Športnega društva Mali Paris Nova Cerkev. Parlamentarne volitve se bližajo v izvedbi Športnega društva Mali Paris Nova Cerkev. Milana Kučana, večnega strica iz ozadja sta upodobila Albin Marcen in Metod Kroflič. Milana Kučana, večnega strica iz ozadja sta upodobila Albin Marcen in Metod Kroflič. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Krajani iz Vin so predstavili projekt 2. tir. Občinska drvarnica v izvedbi članov Planinskega društva Vojnik Občinska drvarnica v izvedbi članov Planinskega društva Vojnik Zahvalni predsednik Borut Pahor Zahvalni predsednik Borut Pahor Društvo Dobra volja iz Pristave z ribolovom rešuje mejo na morju. Društvo Dobra volja iz Pristave z ribolovom rešuje mejo na morju. »Ohcet« po starem običaju Turistično-kulturnega društva Globoče »Ohcet« po starem običaju Turistično-kulturnega društva Globoče Mejo v Piranskem zalivu so določali v Prostovoljnem gasilskem društvu Dobrna. Mejo v Piranskem zalivu so določali v Prostovoljnem gasilskem društvu Dobrna. Mejo v Piranskem zalivu so določali v Prostovoljnem gasilskem društvu Dobrna. Mejo v Piranskem zalivu so določali v Prostovoljnem gasilskem društvu Dobrna. Karnevalski zmaj Prostovoljnega gasilskega društva Nova Cerkev Karnevalski zmaj Prostovoljnega gasilskega društva Nova Cerkev Janez Janša s posojilodajalko Dijano Đurič Janez Janša s posojilodajalko Dijano Đurič Kulturno-umetniško društvo Nova Cerkev je poskrbelo za pokop pusta. Kulturno-umetniško društvo Nova Cerkev je poskrbelo za pokop pusta. Kurenti Kurenti Kurenti Kurenti Kurenti Kurenti Župan Branko Petre in podžupan Viktor Štokojnik sta nasmejano spremljala karneval v družbi Slavka Jezernika in povezovalca prireditve Dušana Cafute. Župan Branko Petre in podžupan Viktor Štokojnik sta nasmejano spremljala karneval v družbi Slavka Jezernika in povezovalca prireditve Dušana Cafute. Letala Vrtca Mavrica Vojnik, enota Nova Cerkev Letala Vrtca Mavrica Vojnik, enota Nova Cerkev Levčki iz Vrtca Danijelov levček Vojnik Levčki iz Vrtca Danijelov levček Vojnik Zverjasci Vrtca Mavrica Vojnik Zverjasci Vrtca Mavrica Vojnik Drugošolci POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik kot polarni medvedi Drugošolci POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik kot polarni medvedi Notno črtovje 3. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Notno črtovje 3. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Slikarji iz 4. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Slikarji iz 4. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Igralne karte 5. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Igralne karte 5. razreda POŠ Nova Cerkev, OŠ Vojnik Dežne kapljice 2. a-razreda OŠ Vojnik so preganjale zimo. Dežne kapljice 2. a-razreda OŠ Vojnik so preganjale zimo.

Foto: Matjaž Jambriško

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi