Logo MojaObčina.si

Vipava

JUTRI
6°C
2°C
NED.
7°C
-1°C
3220

Vipavska dolina na turističnem sejmu na Nizozemskem

Vakantiebeurs Utrecht na Nizozemskem je eden največjih turističnih sejmov v Evropi, na katerem se predstavljajo turistične destinacije iz vseh kontinentov. Obišče ga preko sto tisoč obiskovalcev. Na njem se je v letošnjem letu, poleg ostalih 16 razstavljalcev iz Slovenije, predstavila tudi Vipavska dolina.
Obiskovalci sejma so lahko okušali vina vipavskih vinarjev (Vina Čuk, Kmetija Tomažič, Vinska klet Vidus, Vinska klet Wipach, Posestvo Cultus, Lavrenčič Estate, Vina Saksida) in domač sir, proizveden v naši dolini.
Udeležbo na sejmu je omogočila Občina Vipava. Za promocijo in večjo prepoznavnost Vipavske doline sta v organizaciji Zavoda za turizem Trg Vipava, poskrbeli Ingrid Saksida, Turistična kmetija Saksida in Bojana Curk, Kamp Tura. Velik porast gostov iz omenjene države v zadnjem letu priča, da je stalna prisotnost na omenjenem sejmu učinkovita in zato smiselna tudi v bodoče.
Bojana Curk

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij