Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo padavine ponehale. Ponoči se bo deloma zjasnilo, proti jutru bo v notranjosti Slovenije nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 11, na Primorskem do okoli 14 °C.
13°C | 25°C
petek, 19.10.2018
12°C | 24°C
sobota, 20.10.2018
8°C | 25°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vipavska dolina na turističnem sejmu na ......


NOVICE

| |
22.01.2018      10:17
A A

Vipavska dolina na turističnem sejmu na NizozemskemDeli:
Vakantiebeurs Utrecht na Nizozemskem je eden največjih turističnih sejmov v Evropi, na katerem se predstavljajo turistične destinacije iz vseh kontinentov. Obišče ga preko sto tisoč obiskovalcev. Na njem se je v letošnjem letu, poleg ostalih 16 razstavljalcev iz Slovenije, predstavila tudi Vipavska dolina.
Obiskovalci sejma so lahko okušali vina vipavskih vinarjev (Vina Čuk, Kmetija Tomažič, Vinska klet Vidus, Vinska klet Wipach, Posestvo Cultus, Lavrenčič Estate, Vina Saksida) in domač sir, proizveden v naši dolini.
Udeležbo na sejmu je omogočila Občina Vipava. Za promocijo in večjo prepoznavnost Vipavske doline sta v organizaciji Zavoda za turizem Trg Vipava, poskrbeli Ingrid Saksida, Turistična kmetija Saksida in Bojana Curk, Kamp Tura. Velik porast gostov iz omenjene države v zadnjem letu priča, da je stalna prisotnost na omenjenem sejmu učinkovita in zato smiselna tudi v bodoče.
Bojana Curk


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!