Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
2°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
4°C | 8°C
torek, 20.11.2018
5°C | 7°C
sreda, 21.11.2018
1°C | 13°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Program dodatnega usposabljanja


NOVICE

| |
18.10.2017      11:35
A A

Program dodatnega usposabljanjaEma - picopek (Foto: Senka Jerončič)
Ema - picopek (Foto: Senka Jerončič)
Deli:

CIRIUS Vipava je s konzorcijskimi partnerji pridobil sredstva Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Evropskega socialnega sklada za projekt 'Program dodatnega usposabljanja', ki spodbuja aktivnejše vključevanje oseb s posebnimi potrebami v širše socialno okolje.

V projektu, ki traja 6 let, sodeluje CIRIUS Vipava skupaj s konzorcijskimi partnerji: OŠ Dragotina Ketteja, Novo mesto; OŠ Milke Šobar – Nataše, Črnomelj; Združenje bodi ZDRAV; OŠ Stanka Vraza Ormož.
Cilji PDU so: aktivnejše vključevanje v širše socialno okolje in v prilagojene oblike zaposlovanja, razvoj novih oblik usposabljanja in zaposlovanja. Naša želja je poiskati različne možnosti zaposlovanja ciljne populacije,  opolnomočiti ciljno populacijo za samozavestnejšo participacijo v družbi, katere del so, in spodbuditi širšo javnost k razmišljanju o tej problematiki.

Več o naših aktivnostih si lahko preberete na spletni strani http://pdu.splet.arnes.si/.

Vabljeni k spremljanju, razmišljanju, sodelovanju …

Adrijana Lampe Mikuž
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!