Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
-4°C
SOB.
10°C
2°C
Oceni objavo

Program dodatnega usposabljanja

CIRIUS Vipava je s konzorcijskimi partnerji pridobil sredstva Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Evropskega socialnega sklada za projekt 'Program dodatnega usposabljanja', ki spodbuja aktivnejše vključevanje oseb s posebnimi potrebami v širše socialno okolje.

V projektu, ki traja 6 let, sodeluje CIRIUS Vipava skupaj s konzorcijskimi partnerji: OŠ Dragotina Ketteja, Novo mesto; OŠ Milke Šobar – Nataše, Črnomelj; Združenje bodi ZDRAV; OŠ Stanka Vraza Ormož.
Cilji PDU so: aktivnejše vključevanje v širše socialno okolje in v prilagojene oblike zaposlovanja, razvoj novih oblik usposabljanja in zaposlovanja. Naša želja je poiskati različne možnosti zaposlovanja ciljne populacije,  opolnomočiti ciljno populacijo za samozavestnejšo participacijo v družbi, katere del so, in spodbuditi širšo javnost k razmišljanju o tej problematiki.

Več o naših aktivnostih si lahko preberete na spletni strani http://pdu.splet.arnes.si/.

Vabljeni k spremljanju, razmišljanju, sodelovanju …

Adrijana Lampe Mikuž

Oglejte si tudi