Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
16°C
12°C
JUTRI
16°C
13°C
3726

Na 3. kolesarskem maratonu dosegel 3. mesto

Sončno nedeljo, 30. septembra 2018 je potekal v Vipavi in okolici 3. kolesarski maraton (MTB Maraton Vipavska dolina). Namenjen je bil kolesarskim gurmanom, kjer so jih čakale številne novosti, občutno spremenjene proge in izjemna kolesarska izkušnja. Maratona se je udeležil Sebastijan Jamšek, domačin iz vasi Lože. Sebastijan je ljubiteljski kolesar, ki kolesarjenju nameni vsak prosti trenutek. Večkrat, ko mu čas dopušča, se iz Lož vzpne po makadamski poti do Marije Snežne na Obeluncu in po okoliških vaseh in hribih. Na maratonu je prekolesaril 27km z višinsko razliko 250m in osvojil 3. mesto v svoji kategoriji.
Čestitke Sebastijanu in še veliko prevoženih kolesarskih kilometrov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi