Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
9°C
7°C
JUTRI
13°C
2°C
Deli
5166

Mladi kiparji v Podnanosu

Na podružnično šolo v Podnanosu (OŠ Draga Bajca Vipava) z veseljem povabimo k pouku starše in stare starše ter druge zanimive goste. Tako smo povabili k pouku likovne umetnosti Tisino mamo, gospo Polono Semenič, ki je restavratorka in kiparka. Z veseljem se je odzvala našemu vabilu in otroke navdušila z ustvarjanjem posodic in živali iz gline.

Učenci so pozorno poslušali navodila in potem navdušeno ustvarjali. Dokončani izdelki se sedaj sušijo, kasneje pa bodo šli še v peč, ki jim bo dala trdnost in končno lepoto.

Vedno znova se ob takih dogodkih zavemo, da s sodelovanjem vsi napredujemo! 

Gospa Polona Semenič, hvala za obisk! 

 

Vida Trošt Vidic

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi