Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
31°C
20°C
JUTRI
32°C
20°C
Deli
5520

Gočani na čistilni akciji

V okviru Občine Vipava je v soboto 16. marca potekala vseobčinska čistilna akcija. Na Gočah smo se zbrali v velikem številu in pokazali, da nam ni vseeno in da uživamo v lepi naravi ter urejenem in čistem okolju. Zbrali smo se pred Osnovno šolo, kjer nas je čakala potrebna oprema (vreče za smeti in rokavice).
Koordinator goške čistilne akcije, tajnik KS Goče, Miha Povh je zbrane najprej pozdravil in nato usmeril na različne lokacije. Očistili in uredili smo balinišče, pešpoti in pas ob glavni cesti med Mančami in Trebižani. Med smetmi je prevladovala plastična embalaža in pločevinke raznih pijač. Krajevna skupnost Goče je poskrbela za topel obrok. Okusno joto in odličen štrudelj je pripravila družina Mesesnel, za kruh, sok in klobase pa je poskrbela Občina Vipava. Naš kraj je spet urejen in upamo, da tako tudi ostane.

Anja Godnič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi