Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
32°C
20°C
JUTRI
31°C
19°C
2829

Svečan prevzem novega gasilskega vozila GVGP-1

Prvo soboto v juniju je PGD Vrhpolje pri Vipavi izvedlo svečan prevzem novega gasilskega vozila GVGP-1.

Vozilo se uporablja za gozdne požare ter manjše intervencije na objektih, člani PGD Vrhpolje pri Vipavi pa so obljubili, da ga bodo uporabljali povsod, kjer bodo slišali klic pomoči potrebnega.

Udeležence prireditve sta pozdravila župan Občine Vipava Goran Kodelja in predsednik severnoprimorske regije Jože Dakskobler. Na prireditvi s sodelovali otroci OŠ Vipava - podružnica Vrhpolje, Otroški vrtec Ajdovščina – enota Vrhpolje s prekrasno igro ter Pihalna godba Vrhpolje, Vipava.

Vozilo je bilo financirano iz občinskega proračuna Občine Vipava in del od prodaje vozila Toyota ter lastnih sredstev.

Občini Vipava se zahvaljujemo za finančno podporo pri našem projektu, gospe Ireni Štokelj pa za pomoč pri javnem razpisu za nabavo navedenega vozila. Zahvala gre tudi vsem članom našega društva za vso pomoč pri izpeljavi projekta ter Barbari Slukan za prisrčno povezovanje programa.

Dragi vaščani! Hvala, da verjamete v nas in nas podpirate. 
 

Predsednica PGD Vrhpolje pri Vipavi

Bogdana Počkar               

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi