Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
32°C
18°C
JUTRI
36°C
20°C
Deli
3209

Gasilsko tekmovanje

Prvo soboto v juniju smo se gasilci iz Podnanosa udeležili regijskega gasilskega tekmovanja Severno-primorske regije, ki je potekalo v Ajdovščini. Tekmovanja, na nogometnem stadionu, se je udeležilo veliko število ekip med njimi tudi pet ekip kategorij pionirjev, pionirk, mladink, mladincev in veteranov iz Podnanosa. Dosegli smo odlične rezultate, saj so vse ekipe razen pionirske, dosegle prvo mesto v svoji kategoriji in se tako uvrstile na državno tekmovanje, ki bo naslednje leto. Čeprav smo imeli pri pripravah in izpeljavi občinskega tekmovanja GZ Vipava, katerega so se žal udeležile le ekipe iz Podnanosa nekaj težav, smo izredno zadovoljni z delom naše mladine. Pri tovrstnih gasilskih dejavnostih ne gre zgolj za samo tekmovanje, ampak skušamo mlade učiti ekipnega dela, medsebojnega spoštovanja in jim približati prostovoljstvo.  Upamo, da bomo čimveč mladih navdušili za gasilsko dejavnost in da bodo v čim večjem številu ostali v društvu ter nadaljevali naše poslanstvo.

PGD Podnanos

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi