Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
21°C
11°C
JUTRI
27°C
10°C
Deli
3615

Eno jabolko na dan

Društvo upokojencev Vipava že nekaj let organizira gostovanje amaterskih dramskih skupin v Kulturni dvorani v Vipavi. V mesecih, ko se dnevi krajšajo in večeri daljšajo se potrudi poiskati amatersko predstavo, ki je navadno vedno komedija. Vsi, ki za ogled predstave namenijo uro ali dve nedeljskega poznega popoldneva, se tako lahko nasmejijo ob komičnih prizorih, ki so odsev našega vsakdana.
Tokrat smo povabili v goste amatersko skupino iz Rodika s komedijo: 'Eno jabolko na dan'. Skupina amaterskih igralcev iz Rodika bo z veseloigro v brkinskem narečju poskrbela da se boste vsi, ki se boste v nedeljo 17. novembra ob 16. uri, v Kulturni dvorani v Vipavi odločili za ogled gostujoče predstave, domov vračali nasmejani in dobro razpoloženi.

Vstopnine ne bo, bomo pa vsem obiskovalcem zelo hvaležni za prostovoljne prispevke, s katerimi bomo krili stroške gostovanja.

Društvo upokojencev Vipava

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi