Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

delno oblačno
Danes bo delno jasno, zjutraj in deloma dopoldne bo po nekaterih nižinah v notranjosti Slovenije nizka oblačnost. Popoldne bo predvsem v hribovitem svetu nastala kakšna nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28 °C.
15°C | 30°C
nedelja, 25.05.2018
16°C | 29°C
ponedeljek, 27.05.2018
16°C | 31°C
torek, 28.05.2018
16°C | 30°C
sreda, 29.05.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 26.5.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Božički na motorjih


NOVICE

| |
22.01.2018      9:49
A A

Božički na motorjihDeli:

Četrtek 20.12.2017, je bil za učence CIRIUS-a v Vipavi prav poseben dan. Oblečeni v Božičke na motorjih smo jih namreč obiskali člani Moto Kluba Q VEJTR WAJDUŠNA in naši zvesti simpatizerji.

Otrokom smo takoj ob prihodu narisali nasmeh na obrazu ter iz njih izvabili neizmerno veselje. Nekateri so ploskali drugi kričali ter peli. Naš prihod je bil za njih popolno presenečenje. Zaradi lepega sončnega vremena smo gojence zavoda po končani predstavi povabili na dvorišče zavoda CIRIUS. Mali in veliki radovedneži so si takoj ogledali motorje in se tudi povzpeli nanje. Skupno druženje smo jim še popestrili s sladkanjem z bomboni.

Pod novoletno smreko pa smo otrokom pustili veliko različnih daril (dežnike, razne didaktične igrače, šolske potrebščine, barvice, pobarvanke, …) in seveda lepe spomine na praznične dni.

Zaradi slabega odziva podjetij na prošnje o doniranju-sponzoriranju v preteklih letih smo tokrat finančna sredstva za ta projekt zbirali preko leta na motorističnih prireditvah, predvsem pa na prireditvi Turistična Moto Avantura, ki je bila organizirana v Ajdovščini meseca maja, pa tudi veliko otrok naših članov in simpatizerjev je z veseljem darovalo svoje igrače za otroke s posebnimi potrebami.

Še vas bomo obiskali. Tudi vam hvala za prelep srčen dan.

Elvis Marc,

predsednik Moto Kluba Q VEJTR WAJDUŠNA
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!