Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
-7°C
Deli

Bogdan se že vozi z dvigalom

Skupni projekt "Izgradnja dvigala za g. Bogdana Skumavca" je zaključen.
Z velikim veseljem lahko poročamo, da smo Župnijska Karitas Križe, Rotary klub Tržič-Naklo in Krajevna skupnost Sebenje s skupnimi močmi uspeli izpeljati izgradnjo dvigala za g. Bogdana Skumavca v Žiganji vasi. Projekt, vreden kar 24.000 EUR, je bil uradno zaključen v petek, 16. junija, ko se je g. Bogdan ob kratkem kulturnem programu in blagoslovu v spremstvu žene in sina prvič pripeljal na dvorišče - sam, brez tuje pomoči.
Solze sreče v očeh domačih in vseh navzočih so najbolj slikovito opisale veselje in zahvalo ob pridobitvi, ki bo družini Skumavc bistveno dvignila kvaliteto življenja.
Zahvala gre vsem lokalnim podjetnikom, obrtnikom, društvom in vsem dobrim ljudem, ki so darovali svoja sredstva v ta namen. Največja zahvala pa gre izvajalcem izgradnje dvigala in urejanja okolice, ki so vse svoje delovne ure opravili prostovoljno.
Še enkrat se je dokazalo, da je v slogi moč in da ljubezen do sočloveka gore premika.

Reportažo iz otvoritve si lahko ogledate v prispevku TV Slovenija: http://4d.rtvslo.si/arhiv/slovenska-kronika/174477526

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!