Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
2°C
-4°C
Deli
3399

Tekaški praznik v Žiganji vasi

Kljub slabi vremenski napovedi, so organizatorji do zadnjega upali, da bo vreme zdržalo in pogum je bil poplačan.

V Žiganji vasi se je zbralo 49 "velikih" in 25 "malih" tekačev in tekačic, ki so uspešno premagali svojo tekaško traso. Veliki so tekli po Poti treh zvonov, mali pa po nekoliko krajši poti okrog cerkve Sv. Urha.
Kot se za športno prireditev spodobi, se je zbralo tudi lepo število navijačev.
Vsi skupaj smo se okrepčali z izvrstnim bogračem in slastnimi palačinkami, na vaškem sejmu nakupili domačih dobrot in se zavrteli ob živi glasbi Dua Svežina. Najbolj pogumni so si tudi poslikali obraze.
Razšli smo se nasmejanih obrazov z obljubo, da bomo v Žiganji vasi zagotovo še tekli.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij