Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
15°C | 28°C
petek, 27.07.2018
15°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ŠUŠTARJI NA 50. ŠUŠTARSKI NEDELJI


TURIZEM, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI

| |
24.08.2017      10:10
A A

ŠUŠTARJI NA 50. ŠUŠTARSKI NEDELJI


Organizatorji letošnje petdesete Šuštarske nedelje, Občina Tržič in Turistično društvo Tržič, smo sklenili, da ob tem častitljivem jubileju slovenskega čevljarstva omogočimo vsem slovenskim čevljarjem oziroma izdelovalcem obutve (vseh vrst) brezplačno stojnico oziroma brezplačni razstavno-prodajni prostor na tej prireditvi. 50. Šuštarska nedelja bo 3. septembra 2017 v Tržiču.


Letos se bodo predstavili ...
Letos se bodo predstavili ...
Deli:
Cilj, ki smo si ga zastavili že pred leti, je, da ta naša prireditev postane osrednji slovenski čevljarski dogodek, na katerem se bodo predstavili vsi pomembnejši slovenski izdelovalci in prodajalci obutve. Ker verjamemo, da je slovensko čevljarstvo še vedno živo in akivno, si želimo, da bi na tržiški in vse slovenski čevljarski praznik zbrali vso kakovostno slovensko ponudbo obutve. Vsak prijavljeni izdelovalec obutve (modne, športne, ortopedske obutve, copatov idr.) bo na 50. Šuštarski nedelji imel na »šuštarskem placu« v starem mestnem jedru Tržiča postavljeno brezplačno stojnico z oznako »Slovenski šuštar«.

Organizatorji 50. Šuštarske nedelje upamo, da vam je naša ideja všeč in da bomo s skupnimi močmi organizirali lep vseslovenski »šuštarski« dogodek.

Letos se na "Šuštarskem placu" predstavljajo:
LOMM
ortopedska obutev, športni natikači, copati - Markovič Anže s.p., Cerklje na Gorenjskem / LUKO DESIGN, ČEVLJARSTVO copati, anatomsko oblikovani natikači - Lucija Kolar s.p., Celje / ČEVLJARSTVO VODEB modna ženska in moška obutev - Vladimir Vodeb s.p., Ljubljana / DAS d.o.o. obutev za narodne noše, obutev po meri - Anton Dremelj, Ljubljana / ČEVLJARSTVO JAZBEC delovna, zaščitna obutev, natikači, obutev za prosti čas - Jazbec Jože s.p., Tržič / MIGI d.o.o. ortopedski natikači, ortopedski vložki, razna obutev - Mihael Gros, Tržič / ČEVLJARSTVO ŠTAJNAR modna obutev, obutev za folklorne skupine - Primož Štajnar s.p., Škofljica / FAJFAR copati, cokli, natikači - Marjan Fajfar s.p., Cerklje na Gorenjskem / TATJANA PRIMC o.d.d. copati, ročno porisani copati,  Žirovnica / GALUN ANDREJ Čevlji po naročilu,  Preddvor / ALJA VIRYENT & CO. PROIZVODNJA OBUTVE d.o.o. elegantna obutev, Tržič / ALPINA d.o.o. športna in modna obutev, Žiri / KUŠAR TOMAŽ s.p. izdelovanje copat iz netekstilnega materiala (filc), Ljubljana / PROALP, SLAPAR RO&SA d.o.o. obutev iz naravnih materialov - Matej Slapar, Tržič / DAJA KREATIV s.p. DIY (Do It Yourself – izdelaj sam) natikači, copati - Dragica Toplišek Tušar, Gorenja vas / ŠUZ by Veronika unikatna poslikava čevljev - Veronika Pintar, Orehova vas / KATJA BUBNIČ-CHASKA bosonoge japonke, Ljubljana

http://www.trzic.info/slovenski-sustar/
http://www.trzic.info/
http://www.trzic.info/program-50-sustarska-nedelja/
https://issuu.com/turisticnodrutvotric/docs/50-sustarskenovice_2017_splet
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!