Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
30°C
16°C
JUTRI
32°C
15°C
1915

Svet gre naprej in mi z njim

Podjetniški večeri na Ljudski univerzi Tržič se vračajo. Tokrat je naš gost izjemen, mlad podjetnik, Ian Polak Rožac iz Tržiča, lanskoletni zmagovalec na Natečaju za najboljšo poslovno idejo Tržič 2020.


Z gostom se je pogovarjal mentor in moderator v podjetniških programih, Matic Breznik. Ian je v minulem letu ustanovil svoje podjetje MOJPLAN, kjer ima precej zanimivih ponudb in celo spletno trgovino z unikatnimi bloki.


Več o njegovi poslovni poti, o koristnih nasvetih mladim, še ne uveljavljenim podjetnikom, in  o njegovih načrtih si boste lahko ogledali  na Tržič TV in na Youtubu (11. 6. in 12. 6. ob 19.00 ter 13. 6. ob 10.00).


Veseli smo, da nas pri podjetniških programih podpira Občina Tržič in s tem pomaga ustvarjalnim idejam zoreti ter odpreti vrata podjetnikom v lokalnem okolju.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi