Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
16°C
11°C
JUTRI
17°C
9°C
5394

Podjetniški večer - Andrej Kavčič, Krucefix

Vabljeni na ogled podjetniškega intervjuja z Andrejem Kavčičem (lastnikom družinske destilarne Krucefix).

Intervju bo predvajan na Tržič TV 16. in 17. 7. ob 19.00 ter 18. 7. ob 10.00. Hkrati bo ogled možen tudi na Facebook strani Ljudske univerze Tržič.

Krucefix je unikatna družinska destilarna v vasi Križe na Gorenjskem. V bližini kulturno zelo bogatega mesta Tržič. Korenine mesta in prvi zapisi segajo daleč nazaj v čas rimskega imperija. Prav tam, ob vznožju sončne strani Alp, kjer se mogočne Južno apneniške Alpe prično spuščati proti morju. V neposredni bližini antičnega prelaza Ljubelj, v regiji, katero prekrivajo smrekovi gozdovi, nizki, vendar košati grmi ruševja in najvišje rastoče brinove jagode. Naravo okoli nas neizmerno spoštujemo in živimo z njo prav vsak trenutek. Njena vloga v proizvodnji Krucefix pa ima nepopisno vrednost. Daleč stran od hrupa, človeškega vrveža, s čistim zrakom, kristalno vodo ter rodovitnimi polji in gozdovi se nahaja destilarna Krucefix. Več na: https://www.krucefix.com/si/

Ne zamudite zanimivega Podjetniškega večera, ki ga bo vodil Matic Breznik. Naš gost bo Andrej Kavčič, ki nam bo prek intervjuja razkril zgodbo o razvoju DESTILARNE KRUCEFIX.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi