20°C
26°C

Učenci OŠ Trebnje ponovno regijski prvaki v dvoranskem nogometu za starejše dečke

V sredo, 7. 12. 2022, so se učenci naše šole udeležili turnirja v Črnomlju. Devet šol je bilo razdeljenih v tri skupine in le zmagovalec vsake skupine se je uvrstil v finale. Trebanjci so v predtekmovalni skupini najprej premagali domačine OŠ Loko z 2 : 1, nato pa še OŠ Dolenjske Toplice s 3 : 0. V finalu so bili boljši od OŠ Drske s 6 : 0 in igrali 1 : 1 z OŠ Semič, kar je bilo dovolj, da so zaradi boljše razlike v zadetkih osvojili prvo mesto, saj je OŠ Semič premagala OŠ Drsko le s 3 : 0. Najboljši strelec turnirja je bil Sergej Stojanović s sedmimi zadetki. Po enkrat so zadeli še Vid Zaletel, Ožbej Stopar Golob, Jan Šalehar in Mark Zorman.

Igrali so Sergej Stojanović, Arne Nikić, Žan Peterle, Ožbej Stopar Golob, Mark Zorman, Jan Šalehar, Luka Kirm, Maid Topalović,  Leon Longar, Tilen Korelc, Vid Zaletel, Aljaž Rozman in Matija Nikić.

Vsem čestitamo ob uvrstitvi v četrtfinale državnega prvenstva.