Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
30°C
15°C
PET.
31°C
16°C
4179

Šolsko tekmovanje v golfu

V mesecu septembru 2020 je potekal šesti in sedmi krog šolskega tekmovanja v mlajših starostnih kategorijah v golfu. Na obeh tekmah sta Trebnje zastopala Filip Prijatelj in Leon Vidic. Tekmovanji sta potekali na igriščih Golf Radenci in na Brdu pri Kranju, ki sta bili čudovito urejeni in pripravljeni za mlade golfiste. Šesti krog šolskega tekmovanja je potekal na igrišču Golf Radenci, kjer je Filip Prijatelj v kategoriji do 18 let, ki je tudi najštevilčnejša, zasedel odlično peto mesto, Leon Vidic pa je v kategoriji do 12 let premagal vse nasprotnike in osvojil prvo mesto.

V sedmem krogu šolskega tekmovanja na Brdu pri Kranju je Filip Prijatelj ponovno osvojil peto mesto, Leon Vidic pa je ponovil izvrstno igro iz prejšnjega kroga in premagal vse nasprotnike ter osvojil prvo mesto.

Obema udeležencema želimo še veliko uspehov na zelenih površinah. 

 

                                                                                                          Vanja Jakopin

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi