Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
9°C
PET.
24°C
10°C
Oceni objavo

REGIJSKO PREVERJANJE EKIP PP


V Semiču, je 18. 05. 2019, potekalo XXV. regijsko preverjanje usposobljenosti ekip prve pomoči Civilne zaščite in Rdečega križa.

Le-to so organizirali Uprava RS za zaščito in reševanje Novo Mesto, RKS-OZ Črnomelj in Občina Semič. V konkurenci je tekmovalo 13 ekip Dolenjske regije. Ekipe so se pomerile na 4. delovnih točkah - nesrečah.

Tekmovanja se je udeležila tudi prostovoljna ekipa prve pomoči RKS-OZ Trebnje.

Ekipe prve pomoči sestavljajo prostovoljci, ki so opravili 70 urni tečaj prve pomoči pri RK in so usposobljeni za nudenje prve pomoči za primer naravnih in drugih nesreč. Naša ekipa, je pokazala izvrstno znanje in pripravljenost za ukrepanje. Čestitamo!

 

V naše vrste vabimo tudi nove člane. V primeru da želite pridobiti znanje PP in postati nepogrešljiv del ekipe se lahko prijaviš na 041 769 153.

 

Katja Strmole

Sekretarka

Oglejte si tudi