Logo MojaObčina.si
DANES
13°C
5°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

Trebnje ima tudi dva državna prvaka

V pretekli sezoni se trebanjskim rokometašem žal ni uspelo uvrstiti v boj za najvišja mesta v članskem državnem prvenstvu, sta se pa zato na vrh slovenskega prvenstva zavihtela dva igralca, ki sta prve korake naredila v trebanjskem klubu. To sta Klemen Ferlin in Kristjan Horžen, ki svoje znanje nadgrajujeta v RK Celje Pivovarni Laško in bosta tam tudi nadaljevala z igranjem prihodnjo sezono. Zelo uspešno je sezono začel tudi Jernej Papež, ki je z RK Krka postal superpokalni prvak in pokalni podprvak, v prvenstvu osvojil 9. mesto, v prihodnji sezoni pa se seli v švicarski Luzern. Tudi v sosednji Avstriji dva trebanjska igralca igrata vidne vloge v svojih klubih. Rok Skol je prvo sezono v Grazu zaključil na 5. mestu v avstrijskem prvenstvu in bo na Štajerskem igral še prihodnji dve leti, Anže Ratajec pa je s Ferlachom osvojil 8. mesto v prvenstvu, prihodnjo sezono pa se seli k makedonskemu Eurofarmu.

Oglejte si tudi